Biblioteka

MISIOWE SPOTKANIA…

mis25 listopada swoje święto obchodzi najsympatyczniejsza zabawka, niezastąpiona przytulanka i najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Od ponad stu lat towarzyszy dzieciom na całym świecie.
Z tej okazji uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez panie z biblioteki szkolnej i świętowali urodziny pluszowego misia.
Pluszowe niedźwiadki to bohaterowie wielu filmów, bajek, książek, wierszyków oraz piosenek. Dzieci chętnie prezentowały znane im wierszyki i piosenki o misiach. Poznały historię powstania tejże zabawki.
Zgłaszały się do prezentacji swoich misiów przyniesionych z domu, były to krótkie opowiadania pt. „Oto mój miś”. Wykazały się dużą znajomością misiowych bohaterów książek i filmów rozwiązując zagadki. Świetnie poradziły sobie również w teście przyrodniczym.
Brały udział w konkursie „Na najmniejszego i największego misia”, a konkurs „Wyjadanie miodku” sprawił wszystkim niesamowitą frajdę. Nagrodzone misie oraz uczniowie otrzymali medale.
Zabawa ruchowa, polegająca na wspólnym śpiewaniu i tańczeniu z misiami piosenki pt. „Ja jestem niedźwiadek”, „Jadą, jadą misie” zakończyła wspólne obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej nr 4.

baner vulcan 1

o365

baner vulcan 2

plan lekcjiTELEFON 1

k rys

poczta pracowniczalogo dobry start 1

epuap


bip

Urząd Miasta Bolesławiec

sko logo

 

logo szkolne blogi

 

facebook