SPOTKANIE Z PANIĄ GRAŻYNĄ HANAF

W dniach 19-21 listopada gościła u nas znana bolesławiecka pisarka, dziennikarka, pilotka wycieczek zagranicznych oraz historyk sztuki w jednej osobie, Pani Grażyna Hanaf. Spotkania odbyły się w bibliotece szkolnej przy ulicy Mikołaja Brody, a uczestnikami byli uczniowie klas drugich.
Pani Grażyna Hanaf stworzyła niezwykle ciepłą i przyjazną atmosferę spotkań. Pisarka bardzo ciekawie opowiadała o swojej książce „Garbuska”, czytała jej fragmenty. Zachęcała wszystkich do pisania, mówiła jak bardzo ważna jest wyobraźnia dla pisarza oraz odpowiadała na liczne pytania uczniów.
Uczniowie mieli również okazję poznać pacynkę Krówkę, której głosu użyczała sama pisarka. Zadaniem Pacynki było uaktywnienie wyobraźni u dzieci.
Podziękowania, autografy i pamiątkowe zdjęcia zakończyły to fascynujące spotkanie.
Dziękujemy.