Matematyczno - przyrodnicze

WOJTEK RASZCZUK PODWÓJNYM LAUREATEM Z FIZYKI I CHEMII !!!

Z wielką radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Wojciech Raszczuk z klasy 8a zdobył tytuł podwójnego laureata konkursu zDolny Ślązak z fizyki i chemii.
Tytuł finalisty z fizyki i chemii zdobył Igor Markiewicz z klasy 8c, a z fizyki – Jakub Korzeniewicz z klasy 8c. To wielkie osiągniecie naszych młodych naukowców!
Serdecznie gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom: p. Iwonie Masłowskiej i p. Małgorzacie Myszce.

MAMY FINALISTÓW W KONKURSIE ZDOLNY ŚLĄZAK!

Z wielka przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się finału konkursu zDolny Ślązak. Są to:
Pola Wiśniewska kl. 8a z języka angielskiego,
Michał Silski kl. 8b z języka angielskiego,
Jakub Korzeniewicz kl. 8c z fizyki,
Wojciech Raszczuk kl. 8a z fizyki i chemii,
Igor Markiewicz kl. 8c z fizyki i chemii.
Organizatorem konkursów przedmiotowych zDolny Ślązak jest Dolnośląski Kurator Oświaty, a realizatorem Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.
Konkurs jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Wspierania Uzdolnień.
Serdecznie gratulujemy Uczniom, Rodzicom i ich Nauczycielom!

SUKCESY MATEMATYCZNE

Z przyjemnością informujemy, że Konrad Andruchów został laureatem XVII Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum, Konrad zajął V miejsce w konkursie na etapie powiatowym. Serdecznie gratulujemy!

Uczeń klasy VIIa Wojciech Raszczuk został laureatem Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Wojtek zajął VII miejsce w kategorii C1. Gratulujemy!

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli znakomite wyniki w konkursie Kangur Matematyczny.
Michał Raszczuk oraz Wojciech Raszczuk zostali laureatami konkursu. Jakub Korzeniewicz oraz Konrad Andruchów otrzymali nagrody za bardzo dobry wynik. Dawid Zmitrukiewicz, Wojtek Janeczek, Joanna Udzielak, Jacek Garmider, Klara Łasica, Michał Bonk, Arkadiusz Giela, Igor Markiewicz oraz Dominika Wróblewska otrzymali wyróżnienie w konkursie.
Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników.

Dwóch uczniów naszej szkoły zostało laureatami powiatowego etapu XVII Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas VI i VII. Jakub Korzeniewicz oraz Wojciech Raszczuk zdobyli I miejsce ex aequo.
Gratulujemy zdobycia maksymalnej liczby punktów.

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FIZYCZNYM

logo lwiatko

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Jakub Korzeniewicz z klasy 7c zdobył wyróżnienie i tytuł taon w Ogólnpolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”. Konkurs „Lwiątko” jest organizowany przez Fundację Akademii Młodych Fizyków, a patronem honorowym jest m.in. Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Polskie Towarzystwo Fizyczne.
Dobre wyniki uzyskali: Wojciech Raszczuk kl.7a, Konrad Andruchów kl.8d, Igor Markiewicz kl. 7c i Filip Jośko kl.8a.
Serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów młodym fizykom!

XVII BOLESŁAWIECKI KONKURS MATEMATYCZNY

Miło nam poinformować, że pięciu uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału XVII Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego. Na poziomie klas szóstych i siódmych reprezentować szkołą będą: Igor Markiewicz, Jakub Korzeniewicz, Michał Bonk oraz Wojciech Raszczuk. W konkursie dla klas ósmych oraz gimnazjalistów udział weźmie Konrad Andruchów. Gratulujemy chłopcom! Życzymy powodzenia na etapie powiatowym, który odbędzie się 16 maja.

logo dobry start 1

TELEFON 1