Inne

ELIMINACJE REGIONALNE ODYSEI UMYSŁU 2020

W minioną sobotę Odyseusze z naszej szkoły już po raz trzeci wzięli udział w Eliminacjach Regionalnych Odysei Umysłu we Wrocławiu. W tym roku wystawiliśmy dwie Drużyny. W kategorii wiekowej I Drużyna w składzie Emilia Kopiec, Julia Fila, Nadia Klimek, Nikola Cesarska, Eryk Sługocki, Olek Rostkowski i Pascal Walski zaprezentowała przedstawienie o Detektywie wyjaśniającym sprawę zaginionej Atlantydy. Drużyna w II kategorii wiekowej w składzie: Marcin Modzelewski, Julia Bielak, Pola Wiśniewska, Ania Kurtz, Maksym Feler oraz Kamila Białek w swoim spektaklu ratowała Ziemię przed zagładą uruchamiając w tym czasie 3 stworzone przez siebie pojazdy.

W tym roku nie udało się wywalczyć awansu do Finałów Ogólnopolskich, ale na ceremonii ogłoszenia wyników nagrodę specjalną, za wspaniałą odysejową postawę otrzymała Kamila Białek z klasy 8B.

Jeśli chcecie zobaczyć jak Odyseusze bawią się i rywalizują w trakcie Eliminacji, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego profilu Odysei Umysłu w Polsce https://www.facebook.com/Odyseja.Umyslu.w.Polsce

baner vulcan 1

o365

baner vulcan 2

plan lekcjiTELEFON 1

k rys

poczta pracowniczalogo dobry start 1

epuap


bip

Urząd Miasta Bolesławiec

sko logo

 

logo szkolne blogi

 

facebook