PANI MONIKA GRYGORCEWICZ ORAZ PAN TOMASZ MARKOWSKI

NAGRODZENI PRZEZ DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Miło jest nam poinformować, że dwoje naszych nauczycieli - Pani Monika Grygorcewicz (nauczycielka języka polskiego) oraz Pan Tomasz Markowski (nauczyciel wychowania fizycznego) - zostali wyróżnieni i nagrodzeni przez Pana Romana Kowalczyka, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. W liście gratulacyjnym możemy przeczytać:” Doceniając wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz zaangażowanie w rozwój dolnośląskiej oświaty”. Wręczając dyplomy, Pan Kurator dziękował nagrodzonym za wzorową służbę Ojczyźnie.

Cieszymy się sukcesem naszych nauczycieli, który jest świadectwem tego, że w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu dbamy o najwyższe standardy nauczania oraz wychowania uczniów.