Start

JEŻELI, KTÓRYŚ Z LINKÓW NA STRONIE NIE DZIAŁA ZMIEŃ ADRES STRONY KLIKAJĄC NA TEN LINK >>>>

BEZPIECZNI W SIECI - PREZENTACJA SLAJDÓW >>>

Sekretariat ul. M. Brody 12 - tel. 757322458  lub  663322458    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat ul. Bielska 5  - tel. 756121310  lub  756121311

PROCEDURY I WYKAZ DZIAŁAŃ MAJĄCYCH NA CELU ZAPOBIEGANIE ZAKAŻENIU KORONAWIRUSEM

JEDNA GWIAZDA, JEDNO ŻYCZENIE

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Belgii zaprosiło Europejczyków do wzięcia udziału w wspólnej akcji: „Jedna gwiazda, jedno życzenie" (,,One star, one wish''), aby uhonorować wszystkich mieszkańców Europy, którzy razem działają na rzecz wyjścia z kryzysu wywołanego przez pandemię COVID-19 i dać wyraz solidarności Unii Europejskiej.
Uczestnicy akcji zostali poproszeni o wykonanie symbolicznej gwiazdy i poświęcenie jej wybranej sprawie, ukochanej osobie lub komuś, komu chcą podziękować.
Wszystkie gwiazdy utworzą europejską mozaikę, która następnie odtworzy flagę Unii Europejskiej.
W inicjatywie Komisji Europejskiej wzięli udział uczniowie SP nr 4 z klasy 8a: Dawid Pronkiewicz, Ania Kurtz, Maksym Feler oraz z klasy 8b: Martyna Wolańska i Nikola Wieczorkiewicz.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom akcji „Jedna gwiazda, jedno życzenie” ciekawych i oryginalnych pomysłów, dziękujemy za wykonanie swoich prac, które można już zobaczyć w przygotowanej w Brukseli - EUROPEJSKIEJ MOZAICE PRAC-Podziel się swoją gwiazdą i życzeniem dołączając do europejskiej mozaiki.
Zapraszamy do obejrzenia.